fbpx Skip to content

Tule külla

Olete talukülastusele ja degustatsioonidele oodatud aastaringselt

Piesta kuusikaru talu

Talu külastus

Ootame külla kõiki, kellele pakuvad huvi kohalikud õunatooted ja kodulugu, kuivõrd meie talus põimuvad kaasaegne talutootmine ja rikkalik kultuuripärand.

Heameelega avame külalistele väiketootmise telgitaguseid alates mahlapressimisest kuni oma kaubamärgi loomiseni. Ekskursiooni käigus tutvustame noort maheõunaaeda ning õunamaja, kus valmivad Piesta õunatooted, mida saab mõistagi ka maitsta.

Samuti räägime põnevaid lugusid 1868. aastal rajatud esivanemate talu ajaloost, mis on suurepärane näide Eesti rahvuse kujunemisest ning sialdab mitmeid põikeid Eesti laiemasse kultuurilukku – muuhulgas kuulete papa Jannsenist, Juhan Liivist ja Joosep Tootsist.

Täpse programmi paneme kokku teie huvidest lähtuvalt. Kirjuta kylli@kuusikaru.eu või helista 5089 589 ja lepime aja kokku!

Degustatsioonid

Talu külastusega kombineeritult või ka eraldi viime läbi Piesta õunatoodete degustatsioone.  Maitserännak võib hetkega viia suvisest rannabaarist jõuluturule – tule ja veendu ise! Saate teada, millest sõltub õunamahla maitse ja kas aastakäikude erinevused on sama suured kui veinide puhul. Samuti jagame nippe, kuidas valmib kerge vaevaga kodulimonaad või millest segada kokku mõnus salatikaste.

Lisaks Piesta toodetele on soovi korral võimalik degusteerida ka teisi Pärnumaa maitseid ja kaubamärki Ehtne Talutoit kandvaid tooteid.

Talupood

Piesta Kuusikaru talupoes saate degusteerida ja kaasa osta kõiki Piesta õunatooteid.

Talu omatoodangu kõrval pakutakse ka väikest valikut kingitusi, sealhulgas Maarjakase Keraamika ja Tahkuse Savikoja kaunist käsitööd.

Talupood on avatud kliendi soovil igal ajal, kui pererahvas kodus on.

Kindluse mõttes helista meile ette.  Tere tulemast iga ilmaga!

Mida meist arvatakse?

Tagasiside

Siin mõned tsitaadid meie talu külalistelt
"Jäime väga rahule. Selgitused olid huvitavad, eriti kohaliku ajaloo kohta. Soovitan kindlasti ka tuttavatele."
Rita
töökollektiivi juht
"Jäime teie talu külastamisega väga rahule. Oli väga huvitav. Teame omast käest, et selle taga on peale suure pühendumise ka ikka ja alati väga väga suur töö."
Toomas
pereettevõtte juht
"Kogu külastus oli väga positiivne! Oli väga huvitav veidi sisse piiluda ühe õunatalu tootmistegevusse."
Gertrud
eraklient
"Kindlasti soovitan. Tõeline aktiivne puhkus, mille käigus elu Vändramaal uudse pilguga vaadatud sai."
Anu
eraklient
X