Piesta salatikaste

8.00 

SKU: 4744571010223. Categories: ,
Piesta salatikaste on suurepärane lisand värskele salatile. 
Netokogus: 250 ml

Piesta salatikaste on mõnusalt magus-hapu maitsega, meenutades oma maitsebuketilt palsamiäädikat. Sobib suurepäraselt lisandiks värskele salatile, samuti näiteks Capri salati juurde, aga ka magustoitudesse.

Piesta salatikaste on mahetoode, mis koosneb vaid kahest komponendist – need on maheõunamahl ja mahe õunaäädikas. See tähendab, et tegu on väga puhta tootega, mida on koheselt ka maitses tunda. Õuna värskus, paras happesus ja kerge magusus moodustavad vastupandamatu koosluse, mis muudab toorsalati maitsvamaks ning tänu õunaäädikas sisalduvatele kasulikele bakteritele mõjub ühtlasi hästi seedimisele. Kuigi tehnoloogiliselt ei ole tegemist balsamico ehk palsamiäädikaga, on maitse siiski piisavalt sarnane, et Piesta salatikastet just selle kuulsa Itaalia päritolu lisandiga võrrelda.

Kuidas kasutada?

Piesta salatikastet võib kasutada toiduvalmistamisel just sellisena nagu ta pudelis on – nirista kastet värskele rohelisele salatile ja naudi! Soovi korral võib aga lisada head õli ning maitsestada soola-pipra ja erinevate ürtidega, tehes sellest vinegrett-tüüpi kastme. Valikud sõltuvad mõistagi maitse-eelistustest, kuid ka konkreetsest salatist, mille juurde kastet vajad.

Täiusliku maitseelamuse saamiseks soovitame kastet lisada kas kohe salati valmistamise käigus või vähemalt pool tundi enne serveerimist, et see jõuaks eelnevalt imenduda ning värskele salatile vajalikku särtsu anda. Samas võib salatikastme pudeli muidugi ka lauale panna, et sööjad saaksid soovi korral oma portsjonile kastet lisada ning maitse endale meelepäraseks timmida. Kasutajate mugavust silmas pidades on salatikastme pudel varustatud dosaatoriga, mis võimaldab vajadusel piserdada taldrikule kasvõi ainult tilgakese.

Professionaalide vihje: katseta Piesta salatikastet kokteilisiirupina! See soovitus võib esmapilgul tunduda veider, kuna salatikaste sisaldab õunaäädikat, kuid need, kes on kursis joogiäädikate pika ajalooga, enam ei üllatu. Tegemist on maitseküllase lisandiga, mis sobib paljudesse kokteilidesse.

Koostisosad: maheõunamahl, mahe õunaäädikas.

Dimensions 4.5 × 4.5 × 22 cm
Netokogus

250 ml

2 reviews for Piesta salatikaste

There are no reviews yet.

Be the first to review “Piesta salatikaste”

Your email address will not be published. Required fields are marked *