fbpx Skip to content

Talukohvik

Hommikusöök, lõuna, erinevad üritused

Piesta kuusikaru talu

Talukohvik

Mis oleks talu külastus ilma kohvikuta? Piesta talukohvik on suvel avatud pühapäeviti, teistel aegadel avame uksed ettetellimisel ehk külastajate soovil.

Mis teeb olemise Piesta talukohvikus mõnusaks? Head maitsed, lahke pererahvas ja sinu suurepärane seltskond. On aega ja on ruumi nii toas kui õues. Lapsed saavad õunaaias joosta ja asfaldile joonistada. Koogid on kodused, kohv kuum ja Soomaa parimad joogid külmas. 

Aastaringselt saab Piesta talukohvikus ette tellida toitlustuse oma seltskonnale – näiteks pärast Soomaa matkaradadel ja veeteedel seiklemist.   

Samuti on talukohvikus võimalik tähistada perekondlikke sündmusi või pidada oma meeskonnaga töökoosolekut. Lisaks toimuvad degusteerimised, kooskokkamised, töötoad ja erilised õhtusöögid Piesta üheõhturesto nime all.

Kui soovid Piesta talukohvikut külastada endale sobival ajal, kirjuta kylli@kuusikaru.eu või helista 5089 589 ja räägime täpsemalt.

Seminarid

Kas otsid tavapärasest seminariruumist erinevat koosolekupaika? Piesta talukohviku ruumides saab edukalt korraldada seminare, ajurünnakuid, strateegiapäevi ja nõupidamisi. 

Mitu inimest kohvikusaali mahub? Teatristiilis paigutame istuma 24 inimest. Kui päevaplaani kuulub ka lõunasöök, võiks seltskond olla kuni 12-liikmeline.  

Koosolekuteks ja tiimiüritusteks on Piesta talukohvikus olemas kõik esmavajalikud tehnilised vahendid – suur ekraan, projektor ja wifi.

Süüa pakutakse kohapeal valmistatud täisväärtuslikku toitu, ja kohv on korralik.

Üritused

Piesta talukohvikus toimuvad aeg-ajalt erineva sisuga avalikud üritused, näiteks ehedaid toiduelamusi ja kokkadega vahetut suhtlust pakkuv Piesta üheõhturesto. Samuti on soovijail võimaliks korraldada kohviku ruumides oma sündmus. 

Lapse sünnipäev, väärika juubeli tähistamine, kursusekaaslaste kokkutulek, kooskokkamine, toidukoolitus – need on vaid mõned näited üritustest, mis siin seni toimunud.

Kui sul on mõte, mida tahaksid siin teoks teha, kirjuta kylli@kuusikaru.eu või helista 5089 589 ja räägime täpsemalt läbi. 

Mida kliendid räägivad?

Tagasiside

Siin mõned tsitaadid Piesta talukohvikus üritusi korraldanud külalistelt:
"Meie üritus sujus hästi. Ja toit oli suurepärane! Suured tänud võõrustamise eest."
Anne Jõul
Vivarec OÜ
"Tundsime, et olime oodatud ja see kodusoojus, mis teist kumas oli tõeliselt tore. Tänan ka maitsva lõuna ja igati hea koosolekuruumi eest.."
Carmen Karnö
ÖUN DRINKS OÜ
"Veel kord – suur suur aitäh. Kõik toimis ja oli super. Suurepärane koht ja toit ja kõik hästi."
Ardo
eraklient
"Meie seltskond oli väga-väga rahul! Vastuvõtt oli kodune, sõbralik, soe!"
Silja Joon
Pärnu suhtlusklubi
X