fbpx Skip to content

Tule külla!

Avatud talu külastus aastaringselt

Piesta kuusikaru talu

Talukohvik

Mis oleks talu külastus ilma kohvikuta? Piesta talukohvik on suvel avatud pühapäeviti, teistel aastaaegadel avame uksed külastajate soovil.
Millest külastus koosneb? Talu külastuse osaks võib olla ringkäik, degusteerimine või töötuba talukohvikus, samuti olete teretulnud lõunale pärast Soomaal matkamist või hoopis oma tiimiga koosolekut pidama. Mõistagi saab kohapeal maitsta kõiki Piesta tooteid

Millal tulla? Ettetellitud külastus grupiga on võimalik igal aastaajal. Suvisel pühapäeval aga võib talukohvikusse tulla täiesti spontaanselt ja ka üksi või kahekesi. Mis teeb olemise Piesta talukohvikus mõnusaks? Head maitsed, lahke pererahvas ja sinu suurepärane seltskond. On aega ja on ruumi nii toas kui õues. Lapsed saavad õunaaias joosta ja asfaldile joonistada. Koogid on kodused, kohv kuum ja Soomaa parimad joogid külmas. 

Aastaringselt saab Piesta talukohvikus ette tellida toitlustuse oma seltskonnale – näiteks pärast Soomaa matkaradadel ja veeteedel seiklemist.   

Samuti on talukohvikus võimalik tähistada perekondlikke sündmusi või pidada oma meeskonnaga töökoosolekut. Lisaks toimuvad degusteerimised, kooskokkamised, töötoad ja erilised õhtusöögid Piesta üheõhturesto nime all.

Kui soovid Piesta talukohvikut külastada endale sobival ajal, kirjuta kylli@kuusikaru.eu või helista 5089 589 ja räägime täpsemalt.

Degustatsioonid

Talu külastusega kombineeritult või ka eraldi viime läbi Piesta õunatoodete degustatsioone.  Maitserännak võib hetkega viia suvisest rannabaarist jõuluturule – tule ja veendu ise! Saate teada, millest sõltub õunamahla maitse ja kas aastakäikude erinevused on sama suured kui veinide puhul. Samuti jagame nippe, kuidas valmib kerge vaevaga kodulimonaad või millest segada kokku mõnus salatikaste.

Lisaks Piesta toodetele on soovi korral võimalik degusteerida ka teisi Pärnumaa maitseid ja kaubamärki Ehtne Talutoit kandvaid tooteid.

Talupood

Piesta Kuusikaru talupoes saate degusteerida ja kaasa osta kõiki Piesta õunatooteid.

Talu omatoodangu kõrval pakutakse ka väikest valikut kingitusi, sealhulgas Maarjakase Keraamika ja Tahkuse Savikoja kaunist käsitööd.

Talupood on avatud kliendi soovil igal ajal, kui pererahvas kodus on.

Kindluse mõttes helista ette.  Tere tulemast iga ilmaga!

Mida meist arvatakse?

Tagasiside

Siin mõned tsitaadid meie talu külalistelt
"Jäime väga rahule. Selgitused olid huvitavad, eriti kohaliku ajaloo kohta. Soovitan kindlasti ka tuttavatele."
Rita
töökollektiivi juht
"Jäime teie talu külastamisega väga rahule. Oli väga huvitav. Teame omast käest, et selle taga on peale suure pühendumise ka ikka ja alati väga väga suur töö."
Toomas
pereettevõtte juht
"Kogu külastus oli väga positiivne! Oli väga huvitav veidi sisse piiluda ühe õunatalu tootmistegevusse."
Gertrud
eraklient
"Kindlasti soovitan. Tõeline aktiivne puhkus, mille käigus elu Vändramaal uudse pilguga vaadatud sai."
Anu
eraklient
X