fbpx Skip to content

Kingitused

Kingi häid Eesti maitseid ja ehedaid elamusi

kingiTUSEKS sobivaD maitsed ja elamused

Paljud Piesta tooted sobivad suurepäraselt kinkimiseks, kuna lisaks heale maitsele on hoole ja armastusega loodud ka ilus välimus. 

Eestis käsitööna valminud tooted on ühtlasi ideaalsed suveniirid või külakost, mida välisriiki kaasa viia. Kingipakkidesse paneme rõõmuga ka teiste Eesti väiketootjate erilisi maitseid. 

Kui oled seda meelt, et söödavad kingitused on head, aga elamused veel paremad, leiad siit samuti lahenduse – näiteks saad sõbrale kinkida privaatse talutuuri ja degusteerimise või hoopis lõõgastava puhkuse Piesta puhkemajas

Kingipakid

Kingituse valimisel on kõige tähtsam mõistagi kingi saaja – mida paremini teda tunned, seda lihtsam on otsuseid teha. Ärikingituste puhul on lisaks olulised ettevõtte enda väärtused ja sõnum, mida soovite edastada. Jätkusuutlikult toodetud ja oma eriliste lugudega kohalikud maitsed on miski, mida tänases kiirustava maailmas järjest enam hinnatakse – niisugune kingitus on märk heast maitsest igas mõttes.

Miks valida kingituseks Eesti väiketootjate kätetöö? Eesti kohalike toodete eelistamine räägib läheduse, oma inimeste ja puhta tooraine hindamisest. Heast maitsest muidugi ka.

Igas Eestimaa nurgas tehakse midagi head ja erilist. Piesta kingipakkidesse paneme rõõmuga näiteks Tori Siidritalu jooke, Meemeistrite maitsemett, Minna marmelaadi, erinevaid juustusid ja käsitööküpsiseid… Hoolega valitud maitsed kannavad sõnumit, mis soojendab südant – hoiad ja armastad.

Meie e-poest leiad ka mõned tooted, mis näevad juba iseenesest välja nagu kaunid kingitused. Piesta õunamarmelaad ja -stroop näiteks ei vaja mingit täiendavat pakendit.

Elamused

Kingi elamusi, mis jäävad meelde ja loovad häid emotsioone. Kinkimise eesmärk on valmistada rõõmu ja see võib erinevatel eluhetkedel väljenduda väga erinevalt. Kas sinu perele teeks rõõmu ühine puhkus? Kas su kaaslast vaimustaks romantiline nädalalõpp, kus veedate aega vaid kahekesi? Olete loomult seltskondlikud ja eelistate koos sõpradega midagi toredat teha? Koos veedetud aeg on kõige kallim kingitus ja ühiselt loodud mälestused toetavad omavahelisi häid suhteid.

Soomaa imeline loodus pakub elamuse igal aastaajal. Mõnus matk,  paras annus kultuuri, kohalikud maitsed ning lõõgastav saun… kõlab ju hästi? Puhkus Piesta puhkemajas ja talutuur koos degusteerimisega sobivad kingituseks suurepäraselt.

Piesta elamuste kinkimiseks võid kohe teha broneeringu või soetada ilma konkreetsete kuupäevadeta kinkekaardi. Nii, kuidas just paremini sobib. 

Ärikliendile

Kui soovite ettevõtte või organisatsiooni klientidele või koostööpartneritele kingitusi tehes ühtlasi oma sõnumit võimendada, saate lisada Piesta toodetele oma sümboolika.

Erietiketid, logo lisamine, unikaalsed kinkekomplektid, spetsiaalsed pakendid – koostöös on kõik võimalik. 

Tekkis ideid või küsimusi? Võtke ühendust kylli@kuusikaru.eu või tel 5089 589 ja räägime läbi!

Tagasiside

Mida kliendid räägivad? Milliseid emotsioone Piesta maitsed ja elamused pakuvad?

"Suurepärased maitsed ja super vastuvõtt!"
Lea
eraklient
"Aitäh Teile veel üks kord. Tagasiside mu üritusepaketile oli tõeliselt hea. Eriti kiideti koju kätte viidud väga korraliku valikuga EESTI kingipakki."
Ivi
osakonnajuhataja
"Suur tänu teile! Kohalikud päkapikud asusid juba pakke laiali jagama ja esimesed särasilmsed kliendid said üllatatud"
Anne
juhiabi
X