Out of Stock

Piesta MUST – parim talutoode

3.80 42.00 

EAN: piestamust Kategooria: , ,

Piesta MUST on Eesti parim talutoode 2021. Tervislik ja maitsev mahetoode. C-vitamiini allikas, toetab immuunsüsteemi. Ilus kingitus.

  Piesta MUST oli 2021. aastal Eesti parim talutoode ning teenis 2023. aastal parimate Eesti jookide konkursil kuldmärgise.

  Tervislik ja maitsev Eesti mahetoode. Ehe mustasõstramahl annab organismile nii vajaliku C-vitamiini laengu. Mahedatest marjadest külmpressitud ja alles pudelis pastöriseeritud, mis tähendab, et mahla vahetult kuumutatud ei ole. Paras portsjon 100 ml pudelis, mis suletuna säilib toatemperatuuril, seega ei pea ka käheda kurgu või nohuse ninaga külma jooki tarbima.

  Et oma tervist hoida, tuleb pöörata tähelepanu immuunsüsteemi töökorras hoidmisele. Oleme ju enamasti kõik kuulnud, kuidas seda teha – tuleb süüa korralikult, magada hästi, veeta aega õues, teha sporti, hoida vaim virge… aga see kõik pole alati lihtne. Kui pinge või väsimus võimust võtab, on abiks C-vitamiin. Miks? Sest aitab organismil võidelda ja vastu pidada. Näiteks, kui pead veel õhtul tööasju tegema või pingeliseks eksamiks õppima. Sama lugu on hetk enne haigestumist – sel momendil, kui tunned, et enesetunne hakkab halvenema, aitab C-vitamiini laeng organismil vaenlastega paremini toime tulla. Meie soovitus sel puhul on Piesta MUST – väike, aga tubli.

  Parim talutoode

  Piesta MUST ei ole ainult kasulik, vaid hinnatud ka oma rikkaliku ja sügava maitse poolest, mille kinnituseks on erinevatel konkurssidel võidetud tunnustused. 2021. aastal valiti Piesta MUST Eesti talutoodete konkursil parimaks alkoholivabaks joogiks ning ühtlasi kogu konkursi üldvõitjaks. Eesti parim talutoode kannab austavat tiitlit Parim Talutoit 2021.

  Samuti on Piesta MUST teeninud joogiasjatundjate tunnustuse, mille kinnituseks  Parimad Eesti Joogid 2022 – hõbemärgis ning 2023. aastal samal konkursil saavutatud kuldmärgis.

  Maitsev ja kasulik Piesta MUST on ilus kingitus. Sulle endale ja sinu lähedastele. Teie terviseks!

  Netokogus

  100ml, 12x100ml

  8 arvustust tootele Piesta MUST – parim talutoode

  1. Aive

   Ma olen MUSTa võtnud hommikuti ja see annab nii hea vitamiinilaksu kogu päevaks!

  2. Maige

   Me täiega fänname. Lisame seda gaseeritud veele, jääd ka sisse ja ongi super jook

  3. Anu

   Tere!
   Pakk jõudis tervelt kohale, aitäh!
   Mahlad lähevad jõulupakkidesse Luksemburgi. Mustsõstar on sealkandis mitte väga levinud- on tore, et leidsime teie mahla näol maitsva ja originaalse kingi eesti musta leiva, kange sinepi ning Kalevi kommide kõrvale.
   Kõike head!

  4. Siiri

   Teie Piesta Must on tegelikult elupäästja :)! See on absoluutselt super toode.

  5. Kaydi

   Must on parim! 😋 Imeliselt sobib ka vaniljejäätise kastmeks, meie pere lemmik!

  6. Liisa

   Mustal on ikka palju häid omadusi👍
   Ja viimati lennureisile minnes avastasin, et mahtus käsipagasisse – kenasti 100ml🙌

  7. Gaidi

   Degusteeritud ja heaks kiidetud-väärt kraam, nagu kõik teie tooted!

  8. Merli

   Aitäh, et nii superhead asja toodate!

  Lisa arvustus

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga